Tajemnica Fary – aktywne zwiedzanie

OPIS

Jak odkryć „Tajemnicę Fary”? To proste! Odbierz kartę z instrukcją i zapoznaj się z ekspozycją na temat starej i nowej Fary. Rozglądaj się pilnie i rozwiązuj zagadki by ułożyć hasło końcowe – kod do skrzyni. Otwórz ją by odebrać trofeum zwycięzcy.

Historia Poznania jest niezwykle ciekawa, a choć małą jej część można poznać całkowicie za darmo! Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia piwnicy najstarszego budynku mieszkalnego w Poznaniu, gdzie czeka na Was sympatyczna ekspozycja historyczna. Z niej poznacie losy nowej i starej fary, dowiecie się więcej na temat najstarszego budynku mieszkalnego – proboszczówki, oraz ujrzycie oblicze Poznania z późnego średniowiecza i czasów nowożytnych.

To jednak nie wszystko, bowiem w piwnicy znajduje się skarb, a klucz do niego poznają Ci, którzy uważnie przyjrzą się przygotowanej wystawie. Zatem odbierz kartę z instrukcją, zejdź po schodach, by poznać historię Poznania i podejmij wyzwanie otwarcia skrzyni!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zwiedzanie odbywa się w lokalu Tajemnica Fary przy ul. Klasztornej 11. Limit osób jednocześnie przebywających w podziemiach to 19 osób.

Zapytaj o ofertę -> KONTAKT

MINIMALNY WIEK

Od 10 r.ż.

ŚREDNI CZAS

20 minut

WIELKOŚĆ GRUPY

Zwiedzanie indywidualne

CENA

Bezpłatne

NAGRODY

Dyplomy